O nas

Chemipack jest uznanym producentem chemii samochodowej i domowej oraz chusteczek nawilżanych. W naszej firmie stawiamy na nowoczesne, ekologiczne rozwiązania produkcyjne. Dostarczymy Ci bezpieczne i skuteczne produkty, które ułatwią Ci zachowanie czystości w domu i nie tylko!

Kim jesteśmy?

Zajmujemy się produkcją wydajnej chemii samochodowej i gospodarczej oraz nawilżanych chusteczek. Stawiamy na ciągły rozwój, czego dowodem jest fakt, że w ostatnich latach zakupiliśmy bardzo nowoczesny park maszynowy. Dzięki niemu możemy dostarczyć Ci nie tylko standardową chemię domową czy samochodową, ale też wyprodukować rozwiązania specjalnie na Twoje zamówienie!

Współpracowaliśmy z firmami takimi jak LIDL, Jerónimo Martins , DINO, SPAR, MOYA i AVIA i wiele innych. Naszą specjalnością jest chemia dla branży motoryzacyjnej, w tym płyny do chłodnic i spryskiwaczy.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Oferujemy Ci pomoc i wsparcie w tworzeniu oraz dobieraniu skutecznych produktów m.in. w branży motoryzacyjnej czy gospodarczej. Z nami poszerzysz swój asortyment o kolejne wysokiej jakości produkty i tym samym wzmocnisz swoją strategię marketingową. 

Trzon naszego zespołu to doświadczona kadra managerska i wyspecjalizowani pracownicy. Misją Chemipack jest nie tylko tworzenie skutecznych i wydajnych produktów najwyższej jakości, ale także profesjonalna obsługa. Daje Ci to gwarancję stabilnej współpracy z naszą firmą.

Nasze certyfikaty i wyróżnienia

Nasze produkty spełniają rygorystyczne wymagania jakościowe. Otrzymaliśmy m.in. certyfikat ISO 9001:2015 – dowodzi to, że nasze artykuły chemii motoryzacyjnej i chusteczki nawilżane spełniają rygorystyczne międzynarodowe normy.

Realizowaliśmy także dofinansowany z Funduszy Europejskich projekt Wdrożenie zasadniczo ulepszonych produktów chemii samochodowej będących wynikiem prac badawczych. W jego ramach otrzymaliśmy łącznie trzy dotacje przeznaczone na rozwój produktów i procesów innowacyjnych.

Sprawdź naszą ofertę już dziś!

Chcesz uzupełnić swój asortyment o skuteczną chemię samochodową lub gospodarczą? Skontaktuj się z nami – z przyjemnością dostarczymy Ci rozwiązania dostosowane do potrzeb Twoich klientów.

Potrzebujesz produktów, których nie ma w naszym zestawieniu? Specjalnie dla Ciebie możemy poszerzyć naszą działalność produkcyjną o zupełnie nowe artykuły.

Technologia

Każdy nasz produkt powstaje dzięki ekologicznym rozwiązaniom technologicznym. Innowacyjny i zautomatyzowany proces produkcji pozwala nam sprawnie dostarczać naszym klientom produkty takie jak chemia gospodarcza i samochodowa, chusteczki nawilżane czy nawilżany papier toaletowy.

Produkujemy chusteczki nawilżane do wielu zastosowań: do czyszczenia mebli, powierzchni szklanych, łazienek i wiele innych.

Do wytwarzania naszych płynów wykorzystujemy nowoczesną technologię ultradźwiękową.

W ramach dotacji wdrożyliśmy patenty i innowacje takie jak:

  • proces mieszania płynów za pomocą ultradźwięków, dzięki którym finalny produkt ma podwyższoną stabilność chemiczną i mikrobiologiczną;
  • dodatek aminy do płynów zimowych, która poprawia skuteczność mycia szyb i aspekty ekologiczne;
  • technologia produkcji nawilżanych chusteczek dla dzieci, które w 99% bazują na czystej wodzie.

Sprawdź ofertę Chemipack już dziś. Zaoferuj swoim klientom najskuteczniejsze produkty!

Fundusze UE
wfosgw

Copyright ©

discipline