Nasze produkty

Firma Chemipack zajmuje się produkcją asortymentu w zakresie chemii gospodarczej i samochodowej i chusteczek. W naszym nowoczesnym laboratorium wytwarzamy m.in. płyny samochodowe i chusteczki nawilżane do różnorodnych zastosowań. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz produkty, które zapewnią Twojej firmie zyski, a klientom – satysfakcję!

Podpałka do grilla

Żelowa podpałka do grilla
Żelowa podpałka do grilla
Więcej
Parafinowa podpałka do grilla
Parafinowa podpałka do grilla
Więcej

Denaturat

CHEMIPACK Denaturat
Więcej

Odmrażacz

Odmrażacz do szyb
Odmrażacz do szyb
Więcej

Płyny instalacyjne

Płyn instalacyjny niskokrzepnący 4 Protect
Więcej

Chcesz uzupełnić asortyment swojego sklepu o wydajny płyn instalacyjny, który skutecznie ochroni instalację grzewczą przed korozją i powstawaniem osadów? Zapoznaj się z ofertą Chemipack i wybierz produkt odpowiedni do potrzeb Twojej firmy!!

Płyny do chłodnic

Płyn do chłodnic 4 Cooler
Płyn do chłodnic 4 Cooler
Więcej

Jako doświadczony producent chemii samochodowej o ugruntowanej pozycji na rynku, oferujemy naszym klientom najwyższej jakości chemię samochodową – w tym nowoczesne płyny do chłodnic. Sprawdź naszą ofertę i postaw na rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojego biznesu.

Wybierz płyny do chłodnic od Chemipack

Produkujemy wydajne płyny do chłodnic na bazie glikolu monoetylowego. Doskonale sprawdzą się w układach chłodzenia silników samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów, a także maszyn budowlanych, ciągników rolniczych i silników stacjonarnych.

Produkty marki Chemipack:

  • zapewniają wysoki stopień ochrony przed korozją dla wszystkich układów chłodzenia silnika – niezależnie od tego, z jakich materiałów są wykonane;
  • sprawdzą się w każdych warunkach – ich temperatura krystalizacji to nawet -35ºC.

Sprawdź nasz asortyment i zamów uniwersalny, wysokiej jakości płyn do chłodnic!

Dlaczego płyn chłodzący jest ważny?

Głównym celem płynu chłodzącego jest przenoszenie ciepła i zapobieganie uszkodzeniom silnika spowodowanym zamarzaniem lub wrzeniem. Ciepło można skutecznie przenosić tylko wtedy, gdy w układzie znajduje się ciecz. Dlatego bardzo ważne jest, aby chłodziwo nie zamarzło ani nie wyparowało.

Bez płynu chłodzącego ciepło wytwarzane przez ciągłe spalanie wewnętrzne bardzo szybko zniszczyłoby silnik. Sama woda nie wystarczy, by utrzymać odpowiednią temperaturę – z czasem się zagotuje i wyparuje. Z kolei przy bardzo niskich temperaturach woda zamarza, przez co układ chłodzenia jest bezużyteczny.

Płyn chłodniczy z oferty Chemipack został zaprojektowany tak, by zachowywać odporność zarówno na wysokie, jak i niskie temperatury. Co więcej, obecne w nim składniki pomagają chronić silnik przed awariami i poważnymi uszkodzeniami. 

Jedź bezpiecznie – pamiętaj o płynie chłodzącym!

Bez odpowiedniego płynu chłodzącego korozja może prowadzić do długotrwałego uszkodzenia podzespołów. Skutkiem są wysokie koszty naprawy. Nie zawsze uszkodzenia będą widoczne od razu – problem może ujawnić się nawet po roku!

Ponieważ problemy związane z temperaturą występują wewnątrz silnika, możesz nie zdawać sobie sprawy z powstających uszkodzeń. Często wymaga to dokładnego przyjrzenia się układowi chłodniczemu, a w momencie pojawienia się pierwszych objawów może być już na to za późno.

Jeśli chłodnica jest mocno skorodowana lub zatkana, prawdopodobną przyczyną jest wadliwie działający układ chłodzenia. Nie dopuść, by Twój klient znalazł się w takiej sytuacji i dostarcz mu odpowiedni płyn chłodniczy!

Zapoznaj się z naszą ofertą płynów 4 Cooler i wybierz środek odpowiedni do potrzeb Twojej firmy.

Płyny do spryskiwaczy

Płyn do spryskiwaczy Skyline Hydro
Płyn do spryskiwaczy Skyline Hydro
Więcej
Płyn do spryskiwaczy Skyline
Płyn do spryskiwaczy Skyline
Więcej
Płyn do spryskiwaczy Skyfall
Więcej
Płyn do spryskiwaczy BLUE POINT
Płyn do spryskiwaczy BLUE POINT
Więcej
Płyn do spryskiwaczy Skyline-22
Płyn do spryskiwaczy Skyline-22
Więcej

Jak sprawić, by wycieraczki samochodowe działały sprawnie i skutecznie zbierały zabrudzenia z szyb? Potrzeba do tego odpowiedniego płynu do spryskiwaczy. Chemipack oferuje szeroką gamę niskokrzepnących płynów do samochodów osobowych i ciężarowych. Zapoznaj się z naszymi produktami i zaoferuj swoim klientom płyn, który zapewnia doskonałą widoczność w każdych warunkach!

Skuteczne płyny do spryskiwaczy od Chemipack

Chcesz, by Twoja szyba była zawsze czysta oraz wolna od zacieków i plam? Zadbaj o to, by w Twoim samochodzie nie zabrakło płynu do spryskiwaczy od Chemipack. Dostarczamy wydajne środki, które sprawdzą się zarówno do domowego, jak i profesjonalnego użytku.

Znajdziesz u nas produkty takie jak:

  • Blue Point;
  • Skyfall;
  • Skyline;
  • Skyline Hydro;
  • Skyline-22
  • Skyline 15.

Nasze płyny poradzą sobie z wyczyszczeniem szyby z: lodu, soli drogowej, kurzu, zacieków deszczu, śniegu, zeschniętych owadów, pyłków drzew czy osadu drogowego. Wszystkie produkty Chemipack spełniają kluczowe normy Instytutu Transportu Samochodowego, co jest gwarancją ich jakości i bezpieczeństwa.

Wybierz płyn do spryskiwaczy z naszej oferty i dostarcz swoim klientom najwyższą jakość!

Dlaczego płyn do spryskiwaczy jest ważny?

Płyn do spryskiwaczy został opracowany tak, by zapewniać odpowiednią widoczność podczas jazdy. Do jego zadań należy m.in. oczyszczanie szyby z kurzu czy zacieków po deszczu, które mogą osadzać się na szklanej powierzchni i ograniczać jej przejrzystość. Prowadzi to do wielu groźnych sytuacji na drodze.

Dobra widoczność zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy i często pozwala uniknąć niebezpiecznych wypadków drogowych. Ponadto zimowe płyny do spryskiwaczy nie zamarzają nawet w temperaturze poniżej zera, są więc skuteczne w każdych warunkach.

Z biegiem czasu płyn się zużywa i wymaga wymiany. Choć ilość potrzebna do jednorazowego wyczyszczenia szyby jest niewielka, warto uzupełniać zapas przy każdym postoju serwisowym.

Potrzebujesz wydajnego płynu do spryskiwaczy? Dostarczymy go dla Ciebie w 4- lub 5-litrowych opakowaniach!

Fundusze UE
wfosgw

Copyright ©

discipline