Płyn instalacyjny niskokrzepnący 4 Protect

Nasz nowoczesny płyn instalacyjny jest przeznaczony do napełniania domowych i przemysłowych instalacji chłodniczych, grzewczych, klimatyzacyjnych, solarnych oraz pomp ciepła. Skład naszego płynu oparty jest na glikolu monoetylowym, a jego formuła sprawia, że krystalizuje się dopiero w temperaturze -20℃. 

Płyn instalacyjny Chemipack posiada atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. To gwarancja bezpieczeństwa i skuteczności. Zamów nasz płyn instalacyjny i dostarczaj swoim klientom rozwiązania najwyższej jakości!

Jak działa płyn instalacyjny?

Płyny instalacyjne to specjalne środki chemiczne, które mają na celu:

  • zabezpieczyć instalację przed korozją;
  • przeciwdziałać powstawaniu osadów;
  • zapobiegać niedrożności układu i rozwojowi mikroorganizmów.

Każdy system ogrzewania lub klimatyzacji zawiera szereg metalowych rur, które transportują wodę. W związku z tym mogą się w nich pojawić rdza i korozja. Próba usunięcia rdzy, gdy ta już się pojawi, powoduje często jeszcze większe szkody.

Brud, rdza, kamień i inne zanieczyszczenia mogą tworzyć gęsty szlam. Przemieszcza się on przez grzejniki i rury, tworząc zatory uniemożliwiające prawidłowy przepływ wody.

Zbyt wiele zanieczyszczeń może sprawić, że nawet wysokiej jakości instalacje staną się nieefektywne. W skrajnych przypadkach dochodzi nawet do uszkodzenia zaworów. Możesz temu zapobiec, wprowadzając do instalacji płyn instalacyjny. Pomoże on skutecznie chronić systemy grzewcze, klimatyzacyjne czy solarne przed poważnymi zatorami, a także przedłuży żywotność urządzeń.

Zapoznaj się z ofertą Chemipack i uzupełnij swój asortyment o wydajne płyny instalacyjne!

Fundusze UE
wfosgw

Copyright ©

discipline